Zbuduj z nami chłodnię.

By in
268
Zbuduj z nami chłodnię.

Zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą. Na co dzień to my pomagamy innym, robimy to już od ponad 20 lat, więc mamy duże doświadczenie i mnóstwo sukcesów na tym polu (nasza pomoc w samym 2019 roku dotarła do 78 000 osób z terenu całej Małopolski). Teraz znaleźliśmy się w sytuacji, w której to my potrzebujemy Państwa pomocy, aby móc dalej działać. 

https://zrzutka.pl/jwa3s7

Dlaczego potrzebujemy pomocy?

Musieliśmy zmienić naszą dotychczasową siedzibę. Aktualnie jesteśmy w trakcie remontu i dostosowywania nowego magazynu i biur do naszych potrzeb. To wszystko jest niestety bardzo kosztowne.

W nowym magazynie musimy zbudować i zamontować komorę chłodniczą, dzięki której będziemy mogli w dalszym ciągu przechowywać produkty świeże zanim przekażemy je osobom potrzebującym. Koszt tej inwestycji przerasta nasze obecne możliwości finansowe.
Nasza obecna komora chłodnicza jest już bardzo wysłużona i nie możemy jej w całości przenieść do nowego miejsca. Dlatego musimy zbudować i zamontować nową komorę chłodniczą. W tym celu musimy kupić materiały i urządzenia potrzebne do zbudowania takiej komory, w tym bardzo kosztowny agregat chłodniczy. 

Z całego serca prosimy Was o pomoc. Nadal chcemy pomagać osobom najbardziej potrzebującym i wspierać ich żywnością. Wiemy, że szczególnie teraz, w dobie pandemii, nasza pomoc jest bardzo potrzebna. Jednak, abyśmy my mogli pomagać, musimy prosić Was o pomoc i wsparcie finansowe.

Zorganizowaliśmy zrzutkę, za pomocą której mogą Państwo nas wesprzeć i tym samym pomóc nam zbudować chłodnię.

LINK DO ZBIÓRKI: https://zrzutka.pl/jwa3s7

Każda pomoc wiele dla nas znaczy. Sami nie zdołamy ukończyć tej inwestycji.  Zbudujmy razem chłodnię!
Dziękujemy!!!

Ekipa Banku Żywności w Krakowie

54321
(0 votes. Average 0 of 5)