Opowiadamy o pewnym paradoksie

By in ,
226
Opowiadamy o pewnym paradoksie

W Polsce rocznie marnuje się 9 milionów ton żywności. Z drugiej strony 2,1 mln Polaków żyje w skrajnym ubóstwie. To paradoks, z którym Bank Żywności w Krakowie walczy każdego dnia. Każdego dnia realizując swoją misję – ratujemy żywność przed zmarnowaniem i wspieramy żywnością najbardziej potrzebujących.

Na co dzień rozwiązujemy paradoks – robimy wszystko, aby zmniejszyć ilość marnowanej żywności i jednocześnie zmniejszyć liczbę osób, które na co dzień zmagają się z problemem braku jedzenia.

Chcemy pokazać Państwu na czym polega paradoks, z którym zmagamy się każdego dnia. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego spotu.

W obecnej sytuacji stoi przed nam coraz więcej wyzwań i coraz więcej pracy. Robimy wszystko, aby pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują. Potrzebujemy jednak Państwa wsparcia.

Pomóżcie nam działać jeszcze efektywniej, podarujcie nam swój 1% podatku, a my zamienimy go w żywność dla osób najbardziej potrzebujących.

BANK ŻYWNOŚCI W KRAKOWIE

KRS – 0000143611

Jeśli już się rozliczyliście, możecie wesprzeć nas poprzez aplikację, która znajduje się na naszej stronie lub też dokonując wpłat na nasze konto internetowe:

BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A. 75 1600 1013 0002 0011 6212 2001

Dzięki Państwa darowiźnie będziemy mogli bezpiecznie transportować jedzenie dla wszystkich, którzy na nie czekają!

54321
(0 votes. Average 0 of 5)